08.06.2018

У Болграді відзначили 173-ю річницю з дня смерті засновника міста Івана Інзова

У місті Болград пройшов мітинг, присвячений 173-й річниці з дня смерті засновника міста Івана Інзова. Захід розпочався з покладання вінків та квітів на міському кладовищі до пам’ятного знаку попечителю болгар І.М. Інзову.

В Болграді ім'я Івана Микитовича Інзова живе в переданих з покоління в покоління спогадах, історіях та билинах. Його ім'я стало святинею для Бессарабської землі.

Висловлюючи величезну повагу до засновника міста, до присутніх звернулися Болградський міський голова Сергій Димитрієв, заступник голови Болградської районної ради Михайло Садаклієв, начальник відділу культури Болградської райдержадміністрації Марина Мінова та представники фонду ім. Інзова. Вони звернули увагу на той вагомий внесок в історію і розвиток багатонаціонального Бессарабського краю, який вклав головний попечитель болгар, гагаузів, албанців, німців та інших народностей.

Пам'ять тієї великої людини присутні вшанували традиційною хвилиною мовчання.

Після мітингу духовенство Спасо-Преображенського собору проведи панахиду в храмі Святого Митрофана, де поховані останки генерала Інзова.