16.10.2020

У Болграді відкрито сучасний ігровий спортивний майданчик

Сьогодні голова Болградської районної державної адміністрації Андрій Кучмійов взяв участь в урочистому відкритті мультифункціонального спортивного майданчика для занять ігровими видами спорту на території  Болградського НВК «Спеціалізована школа  I-III ступенів – ліцей».

Майданчик призначений для занять щонайменше 4 видами спорту та має спеціальне покриття, розмітку для різних ігрових видів спорту та необхідне обладнання.

Під час заходу очільник району привітав адміністрацію та учнів навчального закладу з відкриттям та зазначив, що даний майданчик це початок будівництва великого мультифункціонального  спортивного  майданчик для занять різними ігровими видами спорту.

«Діти зможуть тепер цілий рік не лише інтелектуально розвиватися, а й фізично. Спортивний майданчик для цього й призначений, щоб у будь-яку пору року займатися різними видами спорту та з користю проводити свій вільний час» - зазначив Андрій Кучмійов.

Учнів Болградського НВК також привітали голова Болградської районної ради Дмитро Дімитров  та начальник відділу освіти Болградської райдержадміністрації Алла Оріховська.  

Будівництво спортивного майданчика розпочато в 2019 році.  Загальна кошторисна вартість об’єкту склала 1536,5 тис. грн., з них 744,4 тис. грн.  кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків,  792,1 тис. грн. профінансовано за рахунок коштів  Болградської  районної ради.