30.07.2020

У Болграді пройшла  акція до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

30 липня 2020 року на центральній вулиці м. Болграда та  на території автостанції пройшла акція протидії торгівлі людьми. Мета цього заходу, підвищити рівень обізнаності серед людей стосовно існування цієї проблеми, яка на превеликий жаль, все ще залишається актуальною. Але з нею можна боротися, якщо ми об'єднаємо спільні зусилля, якщо ми будемо знати свої права, як себе захистити, якщо ми будемо розуміти до кого звернутися за допомогою, коли ця допомога потрібна, то спільними зусиллями ми зможемо подолати навіть таку масштабну проблему, як торгівля людьми.

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.

У проведенні акції взяли участь представники управління соціального захисту населення та служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, провідний фахівець з профорієнтації Болградської районної філії Одеського обласного центру зайнятості та ювенальної превенції Болградського відділення поліції. Присутність представників різних організацій на сьогоднішній акції є свідченням усвідомлення такої серйозної форми порушення прав людини, як торгівля людьми.

Наразі у приміщеннях районної державної адміністрації, автовокзалу, районної філії центру зайнятості, відділення поліції розміщені інформаційні плакати та на сайті районної державної адміністрації розміщені статті щодо проблеми торгівлі людьми.

Учасники акції розповідали  громадянам про цей злочин, про його форми, як в нього не потрапити, а потрапивши – яку допомогу отримати. Багато людей не обізнані з ознаками торгівлі людьми, і навіть коли вони вже стали жертвами – думають, що їм просто не пощастило. Вони не знають, що можуть звертатися по допомогу. Разом ми можемо це змінити. І сьогодні ми робимо ще один крок, щоб зробити ці зміни реальністю.

 

Управління соціального захисту населення

Болградської районної державної адміністрації