08.11.2019

 

Скарбниця талантів Болградського району святкує свій ювілей

 

Сьогодні, Болградська дитяча музична школа відзначає свій ювілей - 60-річчя з дня заснування. Розділити радість свята з творчим колективом та юними вихованцями закладу прийшло чимало поціновувачів мистецтва.
Від імені Болградської райдержадміністрації колектив та учнів музичного закладу привітав начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерій Абаджиєв. За багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у справу естетичного виховання юних музикантів, розвиток музичних і вокальних здібностей у дітей, Валерій Васильович вручив Почесні грамоти кращим працівникам Болградської дитячої музичної школи:

Арнаут Євдокію Миколаївну – завідуючу відділом народних інструментів Болградської дитячої музичної школи;

Макрій Валентину Казимирівну – завідуючу вокально-хоровим відділом Болградської дитячої музичної школи;

Мінковського Петра Георгійовича – завідуючого відділом духових інструментів Болградської дитячої музичної школи;

Сотніченко Вероніку Миколаївну – завідуючу фортепіанним відділом Болградської дитячої музичної школи;

Кол’єву Тетяну Анатоліївну – викладача класу образотворчого мистецтва Болградської дитячої музичної школи;

Райтманову Валентину Василівну – головного бухгалтера Болградської дитячої музичної школи.

В цей день звучали слова привітання від голови Болградської районної ради Дмитра Димітрова, голови Болградської міської ради Сергія Димитрієва та кандидата мистецтвознавства, доцента Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданова Кіри Майденберг-Тодової.

Свої вміння й таланти демонстрували учні та викладачі. Розмаїття репертуару, музичних інструментів, хореографічних постановок, творчих колективів стало підтвердженням того, що у школі підтримують, зберігають та пропагують українську пісню, народні традиції, обрядові дійства, популяризують естрадну пісню та цінують і виконують музичні твори української і світової класики.

На сьогоднішній день у Болградській дитячій музичній школі працює 30 викладачів, навчаються 302 учня. Питання естетичного виховання підростаючого покоління, робота з обдарованими дітьми та молоддю - є головним пріоритетом для всього педагогічного колективу Болградської дитячої музичної школи.
Учні музичної школи постійно приймають активну участь у щорічних Всеукраїнських, регіональних та обласних фестивалях і конкурсах та стають їх переможцями та лауреатами.