08.10.2018

8 жовтня – День юриста

Шановні працівники юридичної сфери!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть на захисті конституційних прав і свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави.

Бути юристом почесно й відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до вас за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян.

Упевнені, що наші юристи, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.

Шановні юристи! Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань і посиленні соціального захисту наших громадян. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

 

 

Голова Болградської                                                            
райдержадміністрації                                                                                       Д.В. Мусієнко