20.05.2020

Шановні громадяни!

 

Асоціація інноваційної та цифрової освіти запровадило Віртуальну платформу емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (moncenter.eduhub.in.ua).

В рамках цього проекту кожен українець має можливість безкоштовно отримати емоційну підтримку, психологічну допомогу та онлайн-навчання під час карантину, спричиненого пандемією коронавірусу, індивідуальну консультацію від професійного психолога та тренерів практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу м. Київ.

Через закриття навчальних закладів на карантин, діти змушені навчатись вдома дистанційно. Безумовно, це може викликати певні незручності, як для самих дітей, так і для сім’ї в цілому. Тому Вам допоможуть організувати процес навчання Ваших дітей вдома!

У випадку будь-якого виду домашнього насильства (фізичного, психологічного, економічного, сексуального) – негайно звертайтесь до центру! Для цього треба лише надіслати своє повідомлення із зазначенням імені та номеру телефону, за яким із Вами обов’язково зв’яжуться фахівці центру найближчим часом.

Для всіх, незважаючи на вік та сферу діяльності! Можете отримати «м’які» навички (soft skills), які потрібні кожному: вміння керувати своїми емоціями; вміння знаходити спільну мову з рідними, друзями та колегами по роботі; вміння організувати ефективну команду; вміння керувати власним часом тощо. Саме ці навички, за результатами дослідження проведеного Гарвардським університетом, на 85% визначають успіх людини у сучасному світі.

 

Управління соціального захисту населення Болградської райдержадміністрації