06.02.2020

ПРО СТАН ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ  ПОГОДНИХ УМОВ У БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 14:00 ГОДИНУ

06 ЛЮТОГО 2020 РОКУ

 

На території Болградського району працюють 9 одиниць техніки: ТОВ «Євродор» – 6 одиниць та залученої 3 одиниці. У місті Болграді всі дороги розчищені, проїзд транспорту по території міста забезпечено. Стан покриттів автодоріг: місцями накати та ожеледиця.

На автошляхах Т-16-06 «Болград – Одеса» та Т-16-32 «Болград – Ізмаїл»  рух   транспортного сполучення обмежено.   Дороги між населеними пунктами Болградського району частково проїзні. На даний час розчищено 389 км доріг району із 575,5 км. На розчистку доріг використано 250 тон піщано-сольової суміші із 650 тон наявної.

Станом на 14:00 годину в 5 населених пунктах району відсутнє енергопостачання у 2 населених пунктах - частково відсутнє. У зв’язку з сильними поривами вітру ускладнюється робота по відновленню енергопостачання.  Оперативно – виїзні бригади  Болградського РЕМу проводять ремонтні роботи електромереж в усіх напрямках району. 

Закликаємо водіїв бути уважними та обережними  за кермом! Неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху, слідкуйте за дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість.

Болградська райдержадміністрація висловлює подяку службам, які приймають участь у  ліквідації наслідків несприятливих погодних умов.