09.11.2018

Прийомні батьки та батьки-вихователі Болградського району отримали кваліфіковану консультацію

Учора, 08 листопада 2018 року, відбувся круглий стіл за участю прийомних батьків та батьків-вихователів Болградського, Ізмаїльського, Ренійського районів та м. Ізмаїл, який став завершальним етапом навчання з підвищення кваліфікації, організованого Одеським ООЦСССДМ.

У заході взяли участь  директор Болградського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Жечева, спеціаліст Одеського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Тетяна Воднєва, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту  районної державної адміністрації Марина Мохначева, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Юлія Ульянова, начальник Болградського відділу обслуговування громадян Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійого фонду України Одеської області Світлана Пельтек, завідуюча відділенням ОПСМ м. Болград  Ольга Кара, завідуюча дитячим відділенням КУ «Болградська  центральна районна лікарня» Галина Кочева, начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олена Жолтова, начальник відділу соціальної роботи Болградського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Сухачова, головний спеціаліст  відділу освіти районної  державної адміністрації Ольга Овчаренко, в.о. завідувача юридичного сектору районної державної адміністрації Наталія Дюльгер.

Прийомні батьки та батьки-вихователі мали можливість отримати вичерпні відповіді на питання, які виникають в процесі оформлення документів дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, навчання та оздоровлення дітей, зарахування стажу, отримання виплат та пільг та інші питання. Під час проведення заходу прийомні батьки та батьки-вихователі активно брали участь в обговоренні проблем, обмінювались інформацією та ділились власним досвідом.