14.06.2018

Одеська область планує підписати меморандум про співробітництво з китайською провінцією Цзянсі

Одеська обласна державна адміністрація планує підписати меморандум про співробітництво з китайською провінцією Цзянсі. Про це стало відомо під час зустрічі керівництва ОДА з китайською делегацією.

«Ми постійно знаходимося у діалозі, який дає позитивні результати. Наступний наш крок – підписання меморандуму. Окрім того, складемо перелік спільних заходів, які вже обговорювали, а саме візит туристичних делегацій, проведення спільних мистецьких виставок, обмін студентами з метою вивчення китайської мови, співробітництво у сфері зовнішньої торгівлі з метою розширення експорту до Китаю», - відзначила заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Учасники делегації з Китаю висловили зацікавленість, аби співпраця охоплювала різні галузі: від освіти до сільського господарства. 

«Вчора на спільному форумі ми ознайомилися з ресурсами вашого регіону у сфері сільського господарства, культури, туризму та освіти. У нас вже є ідеї щодо проведення виставок — це стосується легкої промисловості, органічної продукції тощо», - зазначила начальник канцелярії іноземних справ провінції Дзянсі Чжао Хуєй.

Нагадаємо, у грудні 2017 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов та віце-губернатор уряду провінції Цзянсі Сі Ру підписали Лист про наміри щодо встановлення співпраці між Одеською областю та китайською провінцією Цзянсі.