07.11.2018

Обережно! Шахраї на «перевірках»

Останнім часом почастішали випадки шахрайства з боку невідомих осіб, які, представляючись податківцями, відвідують роботодавців з метою перевірки питання легалізації праці та заробітної плати. Погрожуючи штрафами, для вирішення питань під час перевірки «податківці» вимагають гроші. Якщо такі факти мають місце, необхідно звернутися до Антикорупційного сервісу ДФС України «Пульс» за телефоном 0-800-501-007 (напрямок «4») і до правоохоронних органів.

Одночасно зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів з праці, які начебто повинні перевірити трудові договори з оплати праці найманих працівників. Як і у випадку з «податківцями», псевдоінспектори вимагають гроші за уникнення притягнення до відповідальності.

Ізмаїльська об'єднана державна податкова інспекція звертає увагу суб'єктів підприємництва на те, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати в осіб, які прийшли на перевірку, пред'явити службове посвідчення та направлення на перевірку конкретного роботодавця і переписати ці дані. Якщо зазначені особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з'ясування їх повноважень. За цих обставин роботодавець може не допускати цих осіб до перевірки.

Інформацію про службові посвідчення інспекторів з праці Держпраці можна отримати за телефоном телефону 035-225-48-49.

 

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ
ГУ ДФС в Одеській області