13.10.2020

Новий районний поділ та громади Одещини зобразили на Атласі адмінтерустрою України.

За ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України видано «Атлас адміністративно-територіального устрою України. Новий районний поділ та територіальні громади: 2020». Про це повідомляє пресслужба Міністерства.

Атлас містить детальну інформацію щодо нового адміністративно-територіального устрою України: назви, межі, площі, кількість населення кожної області відповідно до нового районного поділу та створених об’єднаних територіальних громад.

Так, на карті Одещини продемонстровано 7 нових районів та 91 територіальну громаду.

Автори та редактори Атласу зазначають, що це фіналізація кропіткої щоденної роботи тисячі фахівців протягом майже 6 років: народних депутатів, міністерств, ОДА, Всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів, програм та проектів міжнародної технічної допомоги. Кожен, хто брав та бере участь у реалізації реформи децентралізації, зможе тут побачити результати своєї роботи

Довідково: збірку підготовлено Товариством дослідників України під редакцією автора ідеї  Павла Остапенка та за підтримки Проєкту «Підтримка належного врядування в місцевих громадах як складової реформи децентралізації» Координатора проектів ОБСЄ в Україні.