12.08.2019

 «Моя  сім'я - моє багатство»


9 серпня 2019 року у Болградському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області фахівцем Болградського РС з питань пробації з клієнтами пробації був проведений захід на тему «Моя сім'я - моє багатство».

 У заході приймали участь 3 суб’єкта пробації. Його метою було пояснити присутнім поняття «сім'я», дати уявлення про те, що сім’я — це найближчі та найулюбленіші люди, це найдорожче, що ми маємо в житті. Також, сприяти усвідомленню того, що нам потрібно цінувати те, що в нас є та намагатися ніколи не ображати своїх близьких. Як  треба  себе  поводити,  щоб уникати  конфліктів  в  сім’ї та   завжди пам’ятати, яке значення вона має в нашому житті.

 Учасникам  заходу  було  показано відеоролик  про те, що в родині мають бути довірливі  відносини та про те, що до батьків треба ставитися з повагою.

Проведений захід  сприяє  розумінню  клієнтами пробації необхідності вміння правильно та ввічливо спілкуватися з іншими, особливо з рідними людьми та розумінню того, що родина – це найцінніше, що у нас є. 

 

 

 

Шулєв Євген

Фахівець  Болградського

районного сектору з питань пробації