13.09.2018

Модернізація галузі охорони здоров’я – одне із пріоритетних завдань районної влади

За ініціативи голови Болградської райдержадміністрації Дениса Мусієнка та підтримки голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова та голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського цього року значна сума коштів з обласного бюджету виділена на будівництво та реконструкцію об’єктів охорони здоров’я Болградського району.

Як зазначив Денис Мусієнко, основним завданням районної влади постає модернізація медзакладів та покращення умов праці медичних працівників.

На сьогоднішній день проводиться капітальний ремонт приймального відділення центральної районної лікарні для створення  приймально-діагностичного відділення з кабінетом телемедицини. Наразі ведеться будівництво заїзду для спеціалізованої медичної техніки, утеплення та реконструкція фасаду будівлі ЦРЛ та ремонт прийомного відділення. Це буде новий клініко-діагностичний модуль, який складатиметься з регістратури, приймальних палат, палати інтенсивної терапії та малої операційної, перев’язочного пункту, кабінету телемедицини та рентген-кабінету.

Також з обласного та районного бюджетів виділено кошти на

 реконструкцію колишнього гуртожитку під житло для медиків. Відповідно до проекту, у відремонтованій будівлі планується розташувати 12 одно- та двокімнатні квартири. Наразі будується третій фасадний поверх.

Одночасно у місті Болград та Болградському районі проводяться будівництво, ремонт та реконструкція соціальних об’єктів, які мають велике значення для мешканців району.

Контроль за будівництвом та реконструкцією об’єктів проводиться щоденно головою Болградської райдержадміністрації Денисом Мусієнком та радником голови Одеської облдержадміністрації Іваном Пітаком.