09.07.2019

Голова РДА: Питання забезпечення інсуліном мешканців району потрібно негайно вирішувати


Сьогодні, 9 липня 2019 року,  під головуванням голови Болградської райдержадміністрації  Дениса Мусієнка відбулася нарада, де розглядалося питання щодо забезпечення препаратами інсуліну пацієнтів, що потребують інсулінотерапію.

В нараді взяли участь начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерій Абаджиєв, головний лікар КНП «Болградський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ігор Веліксар, в.о. головного лікаря КНП «Болградська центральна районна лікарня» Олександр Міхайленко, в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марія Дідик.

Метою зібрання стало забезпечення в повному обсязі препаратами інсуліну пацієнтів району, які хворіють на цукровий діабет. Присутні обговорили механізми фінансування для придбання даного препарату. Дана проблема виникла  у зв’язку з тим, що обсяг фінансування закупівлі інсуліну у 2019 році зменшився у порівнянні з 2018 роком .

Під час наради було доручено структурним підрозділам райдержадміністрації та Болградській ЦРЛ провести необхідний аналіз використання та  фінансування даного препарату  з метою обґрунтування підстав для виділення фінансування згідно з відповідною державною програмою. Також управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації провести моніторинг цін на вищезазначену категорію препаратів.

Крім того, було прийнято рішення райдержадміністрацією та Болградською ЦРЛ звернутися до Департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації з проханням про збільшення обсягу фінансування для закупівлі даного препарату.