17.11.2020

Голова райдержадміністрації взяв участь в останньому засіданні сесії районної ради VII скликання

Сьогодні голова Болградської районної державної адміністрації Андрій Кучмійов спільно з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації  взяли участь в останньому пленарному засіданні сесії Болградської районної ради VII скликання.

Під час засідання було розглянуто звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Болградського району за 9 місяців 2020 року, а також були внесені зміни та доповнення до рішення районної ради «Про районний бюджет Болградського району на 2020 рік». Як зазначив начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерій Абаджиєв за 9 місяців 2020 року районний бюджет Болградського району виконано на 97,0% (у цілому з доходів по загальному та спеціальному фонду з трансферами). Прибуткова частина  районного бюджету виконана на 98,3%, видаткова частина освоєна на 90,9%.

Також депутати районної ради затвердили фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Болградська центральна районна лікарня» на 2021 рік, сума якого склала 49 890 тис. грн.  

Було внесено зміни до районної програми «Безпечна Болградщина» на 2020 – 2022 роки, на фінансування якої було виділено 1950,0 тис. грн., у тому числі з районного бюджету 1650 тис. грн., з міського бюджету 300,0 тис. грн.

Крім того спеціалісти районної державної адміністрації доповіли про здійснення у 2019 році та за 9 місяців 2020 року делегованих повноважень районною радою з управління об’єктами та майном спільної власності територіальних громад району.

Начальник відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Світлана Вербанова  доповіла про виконання у 2019 році районної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2017-2020 роки. Завдяки даній програмі 318 мешканців району отримали пільговий кредит на суму 5759,9 тис. грн. За даними Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, Болградський район займає перше місце в Одеській області у порівнянні  з іншими районами.  

Також депутати районної ради прийняли рішення про створення у районі КУ «Болградський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Болградської районної ради Одеської області на базі районного  методичного кабінету відділу освіти Болградської  райдержадміністрації що  полегшить в подальшому переведення  вище зазначеного центру до ОТГ.

У завершенні засідання сесії було розглянуто депутатський запит депутата районної ради щодо завершення будівництва житла для медичних працівників у м. Болграді.