08.06.2018

Голова Болградської райдержадміністрації взяв участь у засіданні сесії Болградської районної ради

07 червня 2018 року голова Болградської районної державної адміністрації Денис Мусієнко взяв участь у пленарному засіданні двадцятої сесії Болградської районної ради VІІ скликання.

На засіданні до порядку денного були включені такі основні питання:  звіт голови Болградської районної державної адміністрації про виконання в 2017 році делегованих районною радою повноважень; звіт районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Болградського району за 2017 рік; вивчення питання щодо необхідності створення в Болградському районі опорного навчального закладу; звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Болградського району за І квартал 2018 року; реорганізація комунальної установи «Болградська центральна районна лікарня» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство Болградської районної ради «Болградська центральна районна лікарня» та комунального закладу «Болградський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство Болградської районної ради «Болградський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги»; інформація начальника Болградського відділення поліції Ізмаїльського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Одеській області про стан правопорядку і заходи щодо попередження правопорушень в Болградському районі за 2017 рік; інформація заступника керівника Ізмаїльської місцевої прокуратури про стан законності на території Болградського району та результати діяльності Ізмаїльської місцевої прокуратури за 2017 рік; підготовка до святкування 180-річчя заснування Спасо-Преображенського собору та 160-річчя заснування обласного установи «Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського».

Під час звіту голови Болградської райдержадміністрації про виконання у 2017 році повноважень, делегованих районною радою, були обговорені питання стосовно виконання районного бюджету, залучення інвестицій, стану розвитку промисловості та агропромислового комплексу, соціального захисту населення, функціонування Центру надання адміністративних послуг, будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів соціальної та виробничої інфраструктури, доріг місцевого значення, освіти, охорони здоров’я, водозабезпечення, фізичної культури та спорту, енергоефективності та інше.

Денис Володимирович підкреслив те, що у 2017 році діяльність Болградської райдержадміністрації була направлена на забезпечення сбалансованого соціально-економічного розвитку. В районі вдалося зберегти соціальну та політичну стабільність, продовжити поступальний розвиток господарського комплексу. З 12 місця, яке район посідав у 2017 році в рейтингу діяльності райдержадміністрацій, за 1 квартал 2018 року він піднявся на 6 місце.

Обсяг капітальних інвестицій по Болградському району за 2017 рік склав 154597 тис. грн (0,8% від загального обсягу капітальних інвестицій по Одеській області), що на 17,4% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Прибуткова частина зведеного бюджету Болградського району по загальному фонду з трансфертами  за 2017 рік  виконана на 102,3%. Завдяки роботі районної робочої групи з питань упорядкування земельних відносин і забезпечення дотримання законодавства щодо плати за землю  до місцевих бюджетів вдалося залучити додаткові надходження у сумі 14,7 млн грн.

Завдяки підтримці голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова і голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського та ініціативи керівників районної влади з бюджетів різних рівнів у 2017 році було виділено кошти на  реконструкцію  та капітальний ремонт об'єктів  соціально-культурного значення у кожному населеному пункті Болградского району. Минулий рік запам'ятається, насамперед, реставрацією фасаду Болградської гімназії, Болградського РЦДЮТ та реконструкцією площі перед Спасо-Преображенським собором, будівництвом двох нових майданчиків в м Болграді – футбольної і спортивної з тренажерами, будівництвом доріг в селах Табаки та Василівка. На кожен з цих об'єктів було виділено не менше одного мільйона гривень.

Також  голова райдержадміністрації зазначив, що за обсягом коштів, що виділяються Одеською обласною радою у 2018 році, Болградський район займає друге місце з показником у 403 гривні на одного жителя. Попереду нас лише Подільський район.

На завершення свого виступу Денис Володимирович  подякував колективу Болградської райдержадміністрації, депутатському корпусу Одеської обласної та Болградської районної ради, міського та сільських голів, керівників усіх установ і організацій Болградського району за злагоджену роботу та отримання конкретних результатів. А також усіх, хто доклав зусиль для підвищення показників соціально-економічного розвитку району, формування та виконання районного бюджету, фінансування установ освіти, охорони здоров'я та культури, досягнення ефективного використання земель, сприяння забезпеченню стабільного інвестиційного клімату в районі та підвищення його потенціалу.

У свою чергу, депутати районної ради подякували голові райдержадміністрації Денису Мусієнку за проведену роботу з виконання у 2017 році повноважень, делегованих районною радою.