15.10.2020

До уваги отримувачів субсидій!

Згідно з Постановами Кабінету Міністрів України від 21.10 1995 року №848 (зі змінами) «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого палива», від 25. 03 2020 року №247 «Про особливості надання житлових субсидій» з початком опалювального сезону 2020/2021 років звертаємо увагу мешканців Болградського району про наступне:

домогосподарствам, право на призначення субсидії яким було визначено у травні 2020 року, розрахунок субсидії на опалювальний період 2020-2021 років управління соціального захисту населення проведе автоматично, без звернення. Такий розрахунок буде проведено і родинам, які мали «нульову» субсидію у літній період. Розрахунок проводитиметься на підставі доходів за І та ІІ квартали 2020 року.

Нові Заяву та Декларацію про доходи у жовтні 2020 року необхідно в обов’язковому порядку подати лише домогосподарствам, у складі яких відбулися зміни (в тому числі і у сімейному стані) та орендарям, в яких закінчився термін оренди житлового приміщення.

Наголошуємо, що час для звернення – фактично до 15 грудня 2020 року, тобто, не пізніше, ніж за два місяці з початку опалювального сезону.

Бланки заяви та декларації для призначення субсидії є на сайті Мінсоцполітики.

Форми звернення за субсидією у період карантину:

- надіслати поштою на адресу управління  соціального захисту населення Болградської райдержадміністрації: м. Болград, пр. Соборний, 149, каб. 105.

До уваги пенсіонерів!

Для непрацюючих пенсіонерів, дохід яких складається лише з пенсії, до розрахунку береться розмір пенсії за серпень.

Рекомендуємо особам, які набули права на пенсію за віком у період з березня по липень 2020 року, звільнились з роботи і не мають інших доходів, крім пенсії, звернутись із заявами про призначення субсидії з початку опалювального сезону з урахуванням лише розміру пенсії.

Для тих, хто має заборгованість!

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, субсидія не призначається (у тому числі на наступний сезон), якщо у домогосподарства наявна заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги понад 2 місяці, сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 гривень).

За додатковою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення Болградської райдержадміністрації за номером телефону 4-16-54.

 

 

Управління соціального захисту

населення Болградської райдержадміністрації