08.11.2018

Для прийомних батьків та бітьків-вихователів Болградського району провели навчальний семінар

З 05 по 08 листопада 2018 року в м. Болграді Одеським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводились навчання для прийомних батьків, батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу. У заході взяли участь 30 сімей з Болградського, Ізмаїльського, Ренійського районів та м. Ізмаїл, які мали можливість отримати відповіді на питання, які виникають в процесі виховання дітей, розглянути найпоширеніші приклади проблемних ситуацій, обмінятись досвідом.

Учасників курсів привітали директор Одеського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Емма Андреасян, заступник голови Болградської районної державної адміністрації Андрій Гарвалов, директор Болградського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Жечева, директор Ізмаїльського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Маргарита Брусова та директор Ренійського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Медведик.

Відповідно до Положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 року №565 та Положення про дитячий будинок сімейного типу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 року №564, прийомні батьки та батьки-вихователі один раз на два роки обов’язково проходять навчання з метою підвищення свого виховного потенціалу.

Під час проведення навчання прийомні батьки та батьки-вихователі активно брали участь в обговоренні проблем та визначали найкращі шляхи їх розв’язання для різних вікових категорій дітей, ділились власним досвідом. Всі учасники відзначали необхідність та позитив таких форм тренінгів та спілкування батьків.