09.10.2018

Денис Мусієнко: Підвищення рейтингу Болградського району – головне завдання у діяльності райдержадміністрації

Вчора, 08 жовтня 2018 року, під головуванням голови Болградської районної державної адміністрації Дениса Мусієнка відбулось спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, та районної робочої групи з питань упорядкування земельних відносин і забезпечення дотримання законодавства щодо оплати за землю.

У засіданні взяли участь перший заступник голови Болградської райдержадміністрації Андрій Кучмійов, заступник голови Болградської райдержадміністрації Андрій Гарвалов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та члени районних робочих груп.

Основним питанням заходу стало вирішення проблемних моментів у роботі з легалізації заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, а також упорядкування земельних відносин і забезпечення дотримання законодавства щодо оплати за землю.

Голова райдержадміністрації наголосив, що у Болградському районі склалася незадовільна ситуація з підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, упорядкування земельних відносин і забезпечення дотримання законодавства щодо оплати за землю, тому терміново необхідно посилити роботу структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади району та інспектора Головного управління Державної служби України з питань праці в Одеській області для виправлення цих негативних тенденцій. Тим більше, що діяльність Болградської райдержадміністрації у зазначених напрямках визнана вкрай недостатньою на розширеній апаратній нараді під головуванням голови Одеської обласної державної адміністрації, що відбулася 25 вересня 2018 року.

Під час засідання створено робочу групу, яка спільно з міським та сільськими головами району проводитиме співбесіди з керівниками торговельних та сільськогосподарських підприємств району щодо необхідності дотримання законодавства України, а саме, податкового, трудового та ін.

Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації було доручено підготувати аналітичні матеріали для співбесіди з торговельними та сільськогосподарськими підприємствами в розрізі кожного населеного пункту району  щодо підвищення рівня наявної середньомісячної заробітної плати, збільшення та легалізації кількості робочих місць, підвищення розміру ставки орендної плати за землю та оренду земельних паїв.

З метою проведення ефективнішої роботи та отримання необхідних результатів перший заступник та заступник голови райдержадміністрації триматимуть на контролі проведення співбесід з керівниками підприємств, на яких спостерігається негативна тенденція зменшення заробітної плати та ставок орендної плати за землю (менше ніж 8%).

Про результати проведеної роботи керівники структурних підрозділів мають доповісти голові райдержадміністрації Денису Мусієнку у тижневий строк. Також він наголосив на персональній відповідальності посадових осіб райдержадміністрації за організацію зазначених робіт, так як ці показники безпосередньо впливають на соціально-економічний розвиток Болградського району.