08.10.2018

Денис Мусієнко: Для мене велика честь стати президентом Федерації футболу Болградського району

Відбулась планова конференція Федерації футболу Болградського району, пов’язана із завершенням терміну діяльності президента Федерації.

На заході були присутні голова Болградської райдержадміністрації Денис Мусієнко, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Бааджи, тренери Болградської ДЮСШ, спортивні інструктори сіл району та учасники збірної футбольної команди Болградського району. Порядок денний складався з чотирьох питань: призначення нового президента та першого віце-президента Федерації футболу Болградського району, призначення відповідальних осіб за юнацький, молодіжний та ветеранський футбол в Болградському районі, призначення нових делегатів (членів виконавчого комітету).

З першого питання виступив головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Бааджи з пропозицією розглянути кандидатуру Дениса Мусієнка, голови Болградської райдержадміністрації, на посаду президента Федерації футболу Болградського району. Одноголосно було прийнято рішення підтримати дану кандидатуру.

Щодо призначення першого віце-президента виступив Віктор Кара, спортивний інструктор села Кубей, з розглядом призначення Сергія Бааджи, головного спеціаліста відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, на цю посаду. Присутні також одноголосно проголосували за цю пропозицію.

На конференції було прийнято рішення призначити відповідального за юнацький футбол Петра Браткова, старший тренер-викладач Болградської ДЮСШ, за молодіжний футбол – Сергія Борисова, учасника збірної команди району серед ветеранів, за футбол серед ветеранів – Арсена Бабаянца, учасника збірної команди району серед ветеранів.

До виконавчого комітету Федерації входитимуть одинадцять осіб.