09.07.2018

День рибалки відзначили у Болградському районі

8 червня в Болградському районі за сприяння відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Болградської райдержадміністрації відбулися заходи, присвячені Дню рибалки. В Україні цей день святкують вже понад 20 років. А враховуючи розташування м. Болграда на березі найбільшого прісноводного озера в Україні, риболовля є одним з найпопулярніших хобі на території району.

В цей день на причалі Українського товариства мисливців та рибалок зібралися гості різної вікової категорії з усієї Болградщини, адже проявляли свою майстерність у володінні вудочкою не тільки дорослі рибалки, а й юні риболови. Найдорослішому учаснику було 75 років,  а наймолодшому – 7. Більше 20 любителів риболовлі,  а саме 8 команд, змагалися і визначалися, у кого найбільший улов. Перше місце посіли «Щукарі», які наловили риби на 7.8 кг, на другому місці опинилася команда «Пеньки» з уловом на 3.78 кг, а на третьому – команда «Сазан» з уловом на 2.99 кг.

Але для справжнього вудильника головне не улов, а спортивний інтерес та любов до природи рідного краю. Тому і святкова риболовля закінчилася благородними побажаннями, щоб не тільки в цей день, а й в будь-який, літній або зимовий, усіх чекала удача і добрий «кльов».

З гарними привітаннями до учасників звернувся заступник голови Болградської райдержадміністрації Андрій Гарвалов та нагородив призерів грамотами Болградської районної державної адміністрації та Болградської районної ради, а також вручив цінні подарунки – рибальські снасті.