20.05.2020

Болградський район отримав три сучасних автомобілі  швидкої допомоги 

Сьогодні голова Болградської районної державної адміністрації Андрій Кучмійов передав ключі від трьох сучасних автомобілів  швидкої допомоги Болградській станції екстреної (швидкої) медичної допомоги ВП «Ізмаїльська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги». Це автомобілі «В» класу, які оснащені необхідним обладнанням (дефібрилятором, електрокардіографом, ларингоскопом, електровідсмоктувачем та апаратом штучної вентиляції легенів з двома кисневими балонами) для надання екстреної медичної допомоги та транспортування пацієнта, що потребує медичного супроводу.

Автомобілі будуть спрямовані до пунктів постійного базування служби екстреної (швидкої) медичної допомоги Дмитрівки, Нових Троян та Кубея.

Голова райдержадміністрації Андрій Кучмійов зазначив, що завдяки цим автомобілям, які обладнані за найкращими європейськими стандартами, ще більша кількість пацієнтів вчасно отримуватиме якісну медичну допомогу. До того ж автівки облаштовані так, аби пацієнти перебували в максимально комфортних умовах.

Нагадуємо, що 19 травня голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций передав ключі від 85 автомобілів бригадам Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, які вже відправилися до всіх районів Одещини.

Тепер наш регіон повністю укомплектований сучасними автомобілями швидкої допомоги двох класів:

- 45 машин класу "С" із апаратами ШВЛ;
- 85 машин класу "В" із сучасним реанімаційним обладнанням.