08.11.2019

9 листопада  – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дорогі друзі!                                                       

Сердечно вітаю Вас із Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!

 Болградщина має особливий колорит. Адже,  наш край — багатонаціональна духовна скарбниця та благодатна нива для мистецької діяльності.

Завдяки вам, дорогі друзі, могутні традиції поєднуються з новітніми поглядами, течіями, віддзеркаленням сучасності, створюючи таку культуру, яка зрозуміла молодому поколінню, яка звернена до майбуття, яка є конкурентоздатною не тільки на теренах нашої країни, а й далеко за її межами. Ви повертаєте із забуття, оберігаєте та розвиваєте народні традиції та ремесла. Ви забезпечуєте пам’ять поколінь і створюєте сприятливі умови для формування цілісного культурного простору.

Ваша майстерність і професіоналізм зберігають та постійно збагачують культуру всіх національностей, що проживають у районі, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Дякую за щоденну працю працівникам відділу культури райдержадміністрації, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів і майстрам народного мистецтва  за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Хай у праці та в ділах вас завжди супроводжують творче натхнення, оптимістичний дух і щира віра в щасливе майбутнє рідного народу та нашої держави.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

 

В. о. голови Болградської                                                            

райдержадміністрації                                                                              А. В. Кучмійов