04.12.2020

6 грудня  - День Збройних Сил України!

 

Шановні  військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України! 

Дорогі захисники України!

 

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України! У цей славний день вся країна вшановує своїх патріотів, мужніх воїнів, які у нелегкий для країни час героїчно відстоюють незалежність та територіальну цілісність рідної землі.

Я хочу звернутися до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать українському народові. Сьогодні - ваше свято, бо українське військо сильне вами.  Велика подяка волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, що  матеріально та морально підтримують Збройні Сили України.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу землю, за спокій нашого народу, за майбутнє наших дітей. Їхні подвиги, безмежна відданість і любов до України, мужність та героїзм назавжди збережуться у пам’яті сьогоднішніх та майбутніх нащадків. Вічна їм слава!

Шановні військовослужбовці, прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України! Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій і гарний настрій завжди крокують поряд. Бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Слава Україні! Героям Слава!

 

Голови Болградської                                                             

райдержадміністрації                                                                                         А.В. Кучмійов