22.01.2021

Шановні мешканці Болградського району!

 

Сьогодні великий день – день Соборності України. Як і День Незалежності, він знаменує собою одну з найбільших перемог нашого народу в історії – возз’єднання на своїй землі в одній державі. Саме 22 січня 1919 року був прийнятий Акт Злуки, який став величною маніфестацією єднання східних та західних українських земель.

Україна йшла до єдності через глибокі внутрішні конфлікти, війни, через спроби ворогів її незалежності зупинити ходу історії. Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.

Сьогодні ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

 В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові! Хай береже нас Господь! А свята йорданська вода зціляє й об'єднує наші душі, примножує достаток у кожному домі, засіває щастя при міцному здоров'ї на многії-многії літа.

Миру вам і Божої Благодаті! Зі святом всіх – з Днем Соборності України !

 

Голова Болградської                                                   

райдержадміністрації                                                                                    А.В. Кучмійов