14.02.2020

15 лютого - День вшанування учасників бойових дійна території інших держав!

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, родини загиблих воїнів!

 

Щиро вітаємо Вас із Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Сьогодні ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, з глибокою шаною звертаємось до Всіх синів і дочок України, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Ми віддаємо честь їхньому героїзму та звитязі, мужності та професіоналізму, захоплюємося кращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, колишню Югославію, Ліван, інші держави світу з миротворчою місією, не посоромивши своєї честі та гідності.

Цього пам’ятного дня ми низько схиляємо голови перед нашими земляками – солдатами і офіцерами, і  збережемо вічну пам’ять про загиблих, яким не судилося повернутися додому.

Бажаємо Вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, ветерани-афганці, вашим родинам міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту і мирного неба!

 

 

Голова Болградської                                                    

райдержадміністрації                                                                                       А.В. Кучмійов